Loverator Academy Blog

Blog o nové erotické dimenzi

Home LOVERATOR recepty Erotické hry: Přísná učitelka a nadržený žák

Erotické hry: Přísná učitelka a nadržený žák

Délka: 20 – 30 minut

Ideální kombinace aktérů: žena a muž

Hodnocení náročnosti: snadné / náročnější / je potřeba trpělivost

Zařazeno v kategorii: erotické hry, sex, milování, orgasmus, orální sex,

Vyzkoušelo: 9 851 milenců

Hodnocení odborníka: Zahrajte si jednou za čas hříšné divadýlko, kde vy budete za přísnou a rajcovní paní učitelku a váš partner za nadrženého žáka, který po vás vyjede jako smyslů zbavený.

Ingredience:

1x milostný pár , nejlépe muž a žena

1x kostým učitelky

1x brýle

1x stůl

Den do předu se s partnerem domluvte na erotickém scénáři a jemně si nastiňte, jakou roli sehrajete. Po té budete mít lepší přehled. Pokud se však velmi dobře znáte, nakráčejte ke svému vyvolenému bez toho, abyste ho o plánované akci zpravila. Vklouzněte do kostýmku a do lesklých lodiček. Na blůzku pod sáčko však schválně zapomeňte, raději vsaďte na podprsenku s push-up efektem.  Vlasy si stáhněte do přísného hladkého drdolu a nasaďte si brýle. Rázně vkročte do obýváku a vyzvěte žáka, aby splnil daný úkol. Obsah úkolu zvolte podle svého!

Během zkoušení paní učitelku svádějte, hlaďte ji a pohledem ji vyzývejte k sexu. Nepotrvá to dlouho a brzy ji dostanete přesně tam, kde si ji přejete mít.Vysvoboďte její ňadra z nadmutého výstřihu a pomazlete se s bradavkou. Líbejte se vášnivě a dotýkejte se vzájemně na těch nejcitlivějších místech, které právě k tomuto vybízejí. Pošeptejte partnerovi do ouška všelijaké lascivnosti a užijte si báječný sex doma, jež se jen tak nevidí.

Otevřete se svému chtíči naplno a prožijte rozkoš všemi smysly. Položte vaši učitelku na stůl, vyhrňte sukni nahoru a odtáhněte kalhotky na stranu. Pusťte se do dráždění poštěváčku jazykem a okuste vlhkost vaší milé. Po té vyplňte její chtivou lasturku prsty a nechejte ji se na nich zmítat. Drážděte ji co možná nejdéle , tu a tam se zadívejte partnerce do očí. Rozepněte si poklopec a bez okolků do vlhké dírky vstupte. Pohybujte se zběsile a přirážejte až nadoraz. Jděte vstříc chtíči a pošimrejte bod g. Tip Loveratora: Pro báječné chvilky se také hodí vibrátor nebo si pohrajte s vibrujícím motýlkem. Erotické pomůcky jsou zkrátka in. Až ucítíte, že orgasmus se blíží, trochu jej oddalte a požádejte vaši učitelku, ať si před vás klekne. Pokračujte v dráždění a horké sperma nastříkejte partnerce na brýle  nebo ji vyplňte pusinu.

Erotický guru radí: Nezapomínejte také na erotické povídky a pořiďte si lechtivou literaturu. Rozvíjejte sexualitu všemi směry a zamilujte si milování. I sex doma vás bude bavit.

 

2 komentářů

  1. Bará napsal:

    Super inspirace! Jen tak dál!

Napsat komentář


*