Loverator Academy Blog

Blog o nové erotické dimenzi

Home LOVERATOR recepty Spalující sex ve třech

Spalující sex ve třech

Délka: 60 – 120 minut

Ideální kombinace aktérů: dva muži a jedna žena

Hodnocení náročnosti: snadné/ náročnější/ je potřeba trpělivost

Zařazeno v kategorii: sex doma, erotické hry, rozkoš , orgasmus, sex pro zkušené, erotické polohy, bod g

Vyzkoušelo: 24 231  odvážných

Hodnocení odborníka: Nudí vás standardní sex a  přitom znáte dva báječné mužské, které vás tolik vzrušují? Je to jasné, střihněte si s nimi milostnou trojku a nechejte se vystřelit ke hvězdám.

Ingredience:

2x muž

1x žena

1x láhev vína

1x obývací pokoj

1x porce odvahy a vášně

Loverator radí, jak na to:

Pozvěte dva dobré kamarády na sklenku vína, nezapomeňte se svůdně obléct , abyste vypadala prostě neodolatelně. Dlouhou kaskádu vlasů nechejte rozpuštěnou a vysílejte na oba muže vyzývavé pohledy. Zaveďte vaši návštěvu do obývacího pokoje, obslužte hosty a dbejte na to, abyste se o každého při nalévání vína  otřela  poprsím, tím je povzbudíte.

Rozkoš, sexy nálada aneb brzy tady bude orgasmus

Po té si sedněte na pohovku a přehoďte nožku přes nožku. Povídejte si na uvolňující témata a nenápadně  umožněte kozičkám, aby lascivně vykukovaly z výstřihu. Máte pocit, že pánové jsou oba při chuti? Pokud ano, začněte kolem nich smyslně kroužit a začněte je svádět. Vysvoboďte si ňadra z podprsenky a začněte jazykem tancovat kolem bradavky. Vyzvěte návštěvu, aby k vám přikročila blíže a vytáhněte jejich ztopořené penisy na světlo světla. Přejíždějte si penisy po tváři a hladově se dívejte každému z nich do tváře. Napínejte je a jemně je jazykem provokujte. Je více než jasné, že to vaši krasavci moc dlouho nevydrží a začnou se vám dobývat do rozkroku, který je zvlhlý touhou po výstřiku do roztoužené kundičky.

Tohle je opravdu famózní sex doma

Dovolte jednomu z nich, aby vám sál poštěváček a strkal prsty do přívětivé lasturky, přitom se však druhému ústně věnujte.  Vulgárně přeďte a jazykem jej uvádějte k šílenství. Nechejte se vysvléci a na oplátku  oba mužské zbavte oblečení. Nyní je ten nejvyšší čas užít si sendvič, po kterém tak dlouho toužíte. Osedlejte si jeho penis a čekejte výpad do svého zadečku. Užívejte si pocit dvojnásobného naplnění a užívejte si tento nevšední sexuální zážitek. Rajtujte na tvrdém kolíku, tento fyzický akt není milování, ale především sex se vším všudy. Drážděte svůj bod g a zatínejte vaginální svalstvo. Jde vidět, že orgasmus se nezadržitelně blíží? Dovolte jim, ať vám vystříkají oba otvory. Zaplaví vás rozkoš, a to dvojnásobná.

Názor Loveratora: Držte se návodu a užijte si divoký sex spolu s orgasmem!

 

1 komentář

  1. zotrocenimuzi napsal:

    V drtivé většině případů jeden muž z 3ky bude mít problém s erekcí. Muži se totiž před sebou stydí i močit v návaznosti na rozměry penisů. Proto je 99% pravděpodobnost ,že si sendvič neužijete. Pokud jeden z mužů začne žárlit, neužijete si ani sex s dvěma penisy.

Napsat komentář


*