Loverator Academy Blog

Blog o nové erotické dimenzi

Home Napsali o nás Zkušenosti uživatelů Není polštář jako polštář: Zkusila jsem Loverator a orgasmus se rychle dostavil

Není polštář jako polštář: Zkusila jsem Loverator a orgasmus se rychle dostavil

Když jsem poprvé viděla Loverator, hned mě napadlo, co tak převratného na tom může být? Je to přece jen polštář a těch máme každý plnou ložnici? Proč by někdo kupoval speciální erotické podložky na sex, když doma určitě nějaký polštář najde? Poté jsem dostala možnost vyzkoušet si jej. Nic zázračného jsem ale nečekala. Říkala jsem si, že je to jen další hračka, která dočasně oživí naše erotické hrátky a potom skončí ve sklepě s ostatními erotickými pomůckami.

Hned po prvním použití Loveratoru jsem věděla, že takto to tentokrát nebude. Loverator má sloužit jako podpora těla při erotických hrátkách a umožňuje objevovat nové sklony a úhly průniku. A opravdu to funguje a na přívaly orgasmů jsem nemusela čekat dlouho.

Domácí foto "testerky" Simony a jejího Loveratoru flatironLOVE

Když jsem donesla Loverator domů a ukázala ho příteli, tak ho chtěl okamžitě vyzkoušet. Někdy mi pod zadeček dával při sexu polštář, takže jsme hned věděli, co s tím máme dělat. Obyčejný polštář se vždy zmačkal nebo někam posunul, asi rozumíte, že jsme to už dál neřešili a užívali si erotických hrátek bez něj, přece takto si to také umíme užít. Tomuto je však konec, podložila jsem si zadeček Loveratorem a očekávala, co přijde. V první chvíli mi připadalo, že jsem hrozně vysoko, podložka vůbec nezměnila tvar a nepropadla se – ale o to přece jde. Takto se zvednutým zadečkem bych normálně dlouho nevydržela, díky erotické podložce je tato poloha opravdu pohodlná a partner má k vám ten nejlepší přístup a také se mu dostává ten nejlepší pohled.

Misionářská poloha mě hodně překvapila, je to snad nejčastější poloha při sexu a nikdo od ní už moc nemůže očekávat. Misionářská poloha s Loveratorem dostává úplně jiný rozměr. Každý průnik byl pro mě daleko intenzivnější a díky jinému sklonu našich těl má partner daleko lepší přístup a mohl pronikat i do větší hloubky. Říkala jsem si, že v tomto úhlu už chci zůstat do konce života a orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Potom jsem otočila do polohy „na pejska“, která patří i k mým oblíbeným. Pohodlně jsem se natáhla na podložku a vyšpulila jsem na něj zadeček a užívala si další přívaly hlubokých a intenzivních průniků a další a další orgasmy. Poloh jsme vyzkoušeli s Loveratorem hodně a věřím, že ještě hodně vyzkoušíme.

Erotická podložka Loverator donese do Vaší ložnice něco nového a oživíte s ní Vaše oblíbené polohy. Podloží Vaše tělo a pohodlně se udržíte i v polohách, ve kterých byste těžko zůstávali, nebo by váš sex spíše připomínal hodinu v posilovně. Pokud se u sexu neuvolníte a nebude mít pohodlí, sex si pořádně neužijete a většinou nedosáhnete ani orgasmu.

Jestli nepatříte mezi fanynky erotických hraček, jako jsou různě vrnící vibrátory a podobné věcičky, tak věřte, že Loverator si oblíbíte i Vy. S Loveratorem jste pořád v hlavní roli Vy a Váš partner. Jen si na něj pohodlně lehnete tak, jak to máte nejraději a užijete si sex s partnerem. A díky sklonu a úhlům proniku budou vaše erotické hrátky plné orgasmů od začátku až do konce. Je to přece jen polštář, nikam si to nemusíte strkat, nemusíte kupovat baterky a ani to nikam schovávat, když přijde návštěva.

Testovaný produkt: LOVERATOR flatironLOVE – černý španělský samet

Autor článku – tester: Simona,  28 let, Ostrava

 

3 komentářů

  1. dawe napsal:

    Luxusní zážitek s touto erotickou hračkou. Opravdu sex o něčem jiném!

  2. sexující důchodce napsal:

    od doby co s přítelem používáme tuto matraci cítím se jak za mlada a nebolí mě kyčle miluju ho ♥

Napsat komentář


*