Loverator Academy Blog

Blog o nové erotické dimenzi

Home LOVERATOR lifestyle LOVERATOR tantra Sex a vztahy Varování: 5 otázek, na které se zeptat při výběru vhodné erotické pomůcky

Varování: 5 otázek, na které se zeptat při výběru vhodné erotické pomůcky

Vrtává vám hlavou nespočet otázek ohledně erotických hraček a  nevíte, na koho se obrátit? Pro ukojení vaší zvědavosti jsme tady my, abychom vám udělali jednou provždy jasno! Zahoďte stud stranou a prostudujte následující palčivé otázky, která jsme přímo pro vás zodpověděli. Pusťte se do čtení a nahlédněte do oblasti erotična a milování, tyto informace vás určitě nudit nebudou!

Zajímá vás, jaký rozdíl je mezi dildem a vibrátorem?

Vibrátor, jak už je ze samotného názvu patrné, funguje na principu vibrací. Dildo je však jeho pravým opakem, jeho výhodou je například přítomnost přísavky. Tu můžete zaktivovat třeba ve sprchovém koutu a vyletět k hvězdnému orgasmu při ranní sprše. Záleží proto jen na vás, které výhody častěji využijete.

Nevím, zda se rozhodnout pro lubrikant  na vodní bázi či pro jeho silikonovou variantu?

U první alternativy vás potěší nízká cena a také pestrý sortiment. Určitě vás zaujmou lubrikanty barevné, aromatické nebo ty, jež chutnají po jahodách. Orální sex se stane pro vás příjemnou záležitostí se vším všudy. Mnoho párů, které neměly příznivý vztah k orálu, uvádí, že právě jedlý lubrikant je tou nejlepší volbou. Další výhodou je možnost použití u širokého spektra erotických pomůcek a kondomů ,nehrozí vám zničení povrchu .  Díky vodnímu složení se často tvoří žmolky a je nutné jej neustále doplňovat ( voda se rychle odpařuje).

Lubrikant na bázi silikonu se vyznačuje vyšší cenovou relací, postačí vám jen pár kapek a můžete se vydat vstříc milostnému prožitku. Používá se také při erotické masáži, nelze ho však kombinovat s prezervativy, vibrátory a jinými erotickými pomůckami, hrozí zničení povrchu. Osvojte si tantra umění a poznejte dosud nepoznané!

Chtěli bychom vhodnou pomůcku pro anální uspokojení? Jaká je vhodná pro začátečníky?

Pokud začínáte objevovat krásy análního dráždění, začněte od těch nejvhodnějších.  Velmi známé a oblíbené jsou tzv. anální kuličky. Začněte od té nejmenší z nich, v průběhu času můžete postupovat v náročnosti. Kuličky se postupně zvětšují a první anální zkušenost není tolik bolestivá.  Všechno však chce mít svůj čas, nic neuspěchejte a používejte lubrikační pomůcky.  Pro pokročilé je vhodný anální kolík, dle vašich možností můžete používat různé tvary, velikosti a průměry.

Jak na španělské mušky a jejich dávkování?

Rozhodli jste se pro oživení sexu a zvýšení tělesné touhy prostřednictvím španělských mušek? Toto účinné afrodisiakum patří mezi velmi oblíbené, a to pro báječné splnění svého účelu. Pro navození správné sexuální atmosféry je třeba pět až sedm kapek, které nejrychleji začnou působit, pokud je nakapete pod jazyk,  poté odstartujte temperamentní milování.

Jste často osamělá a chcete vibrátor z materiálu, který reálně napodobuje mužský penis?

Vyhledejte vibrující hračky, které jsou vyrobeny z materiálu s označením Pure Skin nebo Futurotic. Výše uvedené jsou na dotek jemné, teplé, poddajné a sametově hebké. Neexistuje lepší volba!

 

2 komentářů

  1. Patrik napsal:

    Já jen mohu doporučit erotické pomůcky, dokáží opravdu zpestřit a oživit sex s manželkou.

  2. Lenka / šéfredaktorka Loverator Academy napsal:

    Patriku, děkujeme za názor a i nadále se inspirujte! Chystáme další články, které doslova nakopnou erotické představy.

Napsat komentář


*